Když jsme si pořizovali Caddyho, neměli jsme vůbec žádné ambice ohledně vystavování, neměli jsme ani ponětí, jak to na výstavách chodí, co všechno pejska naučit atp., prostě jsme si pořizovali člena domácnosti, parťáka do pohody i nepohody. Ale naše chovatelka Daniela Rájová mě přesvědčila, že Caddy má předpoklady být úspěšný, tak jsme se rozhodli to zkusit.

 

Náš výstavní křest byl na Klubové výstavě Border Kolií v Brně:

Klubová výstava Brno 1.8.2009 - rozhodčí Ross Green (GB)
Caddy Dajavera - V4 (třída mladých)

Byl to úžasný den, krásné počasí, spousta nádherných Border Kolií a navíc i skvělá parta lidí z Dajavery, kteří mi moc pomohli s mojí nervozitou. Bohužel jsem to Caddymu prohrála já a moje nezkušenost, netušila jsem, že poslední kolečko je rozhodující a ani Caddy už neměl trpělivost, navíc mi došly mlsky, no prostě závěr byl pro nás fiasko, mohli jsme skončit mnohem lépe. Ale na první výstavu byl náš výsledek velmi uspokojující, snad se nám bude dařit jen lépe a lépe.

 

Speciální výstava KCHMPP - 19. 9. 2009, Mladá Boleslav - rozhodčí Branko Milenkovič
Caddy Dajavera - V2 (třída mladých)

Posudek: 10 months old male, correct head, correct ears, in good position, correct top and underline, very nice coat, paws on the forelegs a bit turned out, correct tail in good position.

 

30. 4. 2011 se chystáme na klubovou výstavu do Opatovic nad Labem